Luxury Spa Hotel Olympic Palace

Spa Hotel Olympic Palace

Luxury Spa Hotel

Secesní Hotel Olympic Palace se nachází v lázeňském městě Karlovy Vary a je ideálním výchozím bodem pro poznávání všech krás, které toto překrásné historické město nabízí.

Interiér hotelu vás jednoduše okouzlí. Vstupní hala je dokonalým propojením minulosti i budoucnosti hotelu. Moderní elegance a důraz na detail podtrhuje pocit pohodlí a luxusu. Základními hodnotami je rodinná atmosféra, pohostinnost a vysoká úroveň služeb.

Vychutnejte si zde lázeňské procedury na nejvyšší úrovni. Můžete si nechat sestavit osobní léčebný plán nebo využít speciální programy, zaměřené na zdravý životní styl. V Apollo Wellness na vás čeká spousta barev a relaxace,  plavecký bazén, vířivka, 3 sauny a solná jeskyně. Hotel nabízí řadu lázeňských balíčků (detoxikace, redukce váhy, omezení stresu a spoustu dalších), napište nám pro více informací a vyberte si ten správný pro vás. Nechte se rozmazlovat službami salónu Aphrodité Beauty a užijte si profesionální kosmetické a kadeřnické služby. 

V restauraci Amadeus si můžete vychutnat dokonalé pokrmy i atmosféru s krbem. Další možností je relax v pohodlných kožených křeslech lobby baru Sebastian. K aktivnímu odpočinku vybízí procházky po kolonádách a stezkách a také golfová hřiště v okolí, která určitě stojí za návštěvu!

Pokud máte v plánu vzít své děti a užít si rodinnou dovolenou, hotel Olympic Palace je ideální volbou! Na dětské klienty jsou zde perfektně připraveni. Při příjezdu je čeká welcome drink a sladký dárek. Nejoblíbenější dětskou procedurou je koupel v jahůdkách a solná jeskyně, která posílí jejich imunitu. Malé hosty určitě zaujme dětský bufet se zdravými dobrotami a klub plný her.

Luxury Spa Hotel Olympic Palace je skvělou voblou pro dovolenou plnou odpočinku a nezapomenutelných momentů.

Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatu

Hotel Olympic Palace:

Hotelové služby:

Luxury Spa Hotel Olympic Palace

Galerie

Luxusní ubytování a široká nabídka

lázeňských služeb.

Užijte si pobyt naplno.

Luxury Spa Hotel Olympic Palace

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou.

SPA & WELLNESS

široká nabídka služeb a lázeňských balíčků

výlety po okolí

kids club

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

Luxury Spa Hotel Olympic Palace Zámecký vrch 41, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika