Hotel Karlsbad Grande Madonna

Hotel Karlsbad Grande Madonna

****

Lázeňský hotel Karlsbad Grande Madonna se nachází v srdci Karlových Varů, pouhých 100m od hlavního pramene Vřídla (72oC). Sousedí s barokním kostelem sv. Máří Magdalény a je obklopen léčebnými prameny a kolonádami, které návštěvníky lákají k procházkám.

Hosté se mohou těšit na luxusní a elegantně zařízené ubytování s důrazem na detaily.

Gurmánské zážitky na nejvyšší úrovni nabízí stylová dvoupatrová restaurace Grand Restaurant, restaurace U Křížovníků ve stylu středověké krčmy a hotelový lobby bar, který je místem pro příjemné posezení, odpočinek i obchodní schůzky.

Dopřejte si čas pro sebe a vychutnejte si exkluzivní Spa & Wellness. Hotel nabízí široké množství procedur, léčení pod lékařským dohledem, regenerační a wellness pobyty ale i romantické balíčky, možnost rodinných oslav i firemních konferencí. Poblíž hotelu najdete jedny z nejlepších golfových hřišť v ČR s dlouholetou tradicí.

Můžete si zvolit také ubytování v hotelu Festival Apartments, který se nachází 200 m od hotelu Karlsbad Grande Madonna. Nabízí prostor a útulnou atmosféru a je ideální pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří si rádi uvaří. Velké a vkusně zařízené apartmány se zvláštním kouzlem vám poskytnou potřebné pohodlí.

Hotel Karlsbad Grande Madonna  – hotel s andělskou péčí.

Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatu

Hotelové služby:

Lázeňské, wellness pobyty:

Hotel Karlsbad Grande Madonna

Galerie

Hotel Karlsbad Grande Madonna ****

- luxusní hotel

s andělskou péčí.

Hotel Karlsbad Grande Madonna

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou.

SPA & WELLNESS

léčebné programy

výlety po okolí

Evropský certifikát kvality

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

KARLSBAD GRANDE MADONNA, Spa & Wellness hotel
Moravská 2093/2A 360 01 Karlovy Vary Česká republika