Hotel Imperial

Hotel Imperial

Luxusní a dechberoucí hotel * * * * *

Přijeďte se odměnit do hotelu Imperial, majestátního zámku pohody, klidu a relaxace se 100letou tradicí, který tvoří dominantu Karlových Varů. Tyčí se nad historickým centrem města, obklopen krásným parkem a neskutečným klidem. Každé ráno vás bude probouzet zpěv ptáků.

Všechny pokoje hotelu mají překrásný výhled na město nebo les. Ve všech pokojích najdete komfortní postel, na které budete spát jako v pohádce.

Pokoje jsou prostorné, čisté, kde nechybí vybavení jako župan, bačkory i veškeré sety až po zubní kartáček.

Je zde velmi příjemný personál a také služby na vysoké úrovni. Wellness, ubytování a zejména excelentní restaurace Paříž, která vás okouzlí svým kulinářským zážitkem.

Hotel nabízí také nepřeberné množství pobytových balíčků, plných relaxace a odpočinku.

 

Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatuPřijeďte se odměnit do hotelu Imperial, majestátního zámku pohody, klidu a relaxace se 100letou tradicí, který tvoří dominantu Karlových Varů.

Pobytové balíčky:

Hotelové služby:

Luxusní a dechberoucí hotel Imperial

se službami na vysoké

úrovni vás okouzlí.

Hotel Imperial

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou.

WELLNESS

služby na vysoké úrovni, kulinářské zážitky

výlety po okolí

tradice, kvalita, luxusní pobyt

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

Hotel Imperial Libušina 1212/18 36001 Karlovy Vary Česká republika