Právě si prohlížíte Green apartmány Wellness & Golf Čeladná

Green apartmány Wellness & Golf Čeladná

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuUncategorized
Green apartmány Wellness & Golf Čeladná

Green- apartmány Welness & Golf Čeladná

Ubytování ve wellness komplexu Tee House

Jedná se o 3 exkluzivní přízemní apartmány s terasou. Každý apartmán má  zahrádku, která láká k posezení, opalování, grilování a  sportování. 

Samozřejmostí je bezplatný vstup do wellness (bazén, sauny, fitness). Za poplatek je možné si domluvit různé druhy masáží nebo zvolit jinou venkovní aktivitu.

Co třeba golf?
Připravte se na dechberoucí zážitek na dvou krásných golfových hřištích.
Čeladná je beskydské podhorské rekreační středisko, kde vznikl golfový resort evropských parametrů. Jsou zde dvě 18-ti jamková hřiště, tedy celkem 36 jamek, které otestují Vaše herní dovednosti.

Krajina v okolí je impozantní: na jedné straně se tyčí homolovitý vrch Skalka (964 m) v masivu Ondřejník, na straně druhé vyniká ještě vyšší Malá a Velká Stolová (obě přes 1000 m) a především Smrk (1267 m). Směrem k severovýchodu se táhnou vrcholky Beskyd, vidět je i volná krajina až k Frýdku-Místku.

Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatuPřijeďte se odměnit do hotelu Imperial, majestátního zámku pohody, klidu a relaxace se 100letou tradicí, který tvoří dominantu Karlových Var

Vybavení apartmánu:

Aktivity:

Green apartmány Wellness & Golf Čeladná

Galerie

Aktivní dovolená, wellness a krásné

prostředí Čeladné.

Užijte si pobyt naplno.

Green apartmány Wellness & Golf Čeladná

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou.

WELLNESS

krásná příroda

výlety po okolí

široké sportovní vyžití

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

UBYTOVÁNÍ & SPA V APARTMÁNECH GOLF ČELADNÁ, Čeladná 741, 739 12