Dvůr Pecínov

Dvůr Pecínov

Hotelový komplex v srdci krásné přírody

Dvůr Pecínov je hotelový komplex obklopen krásnou přírodou. Nachází se necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.

Hoteloví hosté mají možnost ubytování ve stylových pokojích zařízených ve  viktoriánském stylu, či ve vkusně vybavených bezbariérových pokojích určených zejména pro rodiny s dětmi.

Areál nabízí široké možnosti sportovního vyžití – jsou zde 3 tenisové kurty, 2 bowlingové dráhy, kulečník a beach volejbal.

S areálem je také spojen chov koní. Je tedy možné domluvit jak výukové lekce, tak rekreační vyjížďky do přírody.

Nachází se zde i vyhlášená Restaurace Špejchar. Jedná se o dvoupatrovou restauraci s kapacitou 110 osob a nabízí neodolatelné pokrmy, jak tradiční české kuchyně, tak i mezinárodní lahůdky.

Dále se zde nachází vinárna a nádherná kamenná pálenice s doškovou střechou, zasazená do romantické krajiny s výhledem na pasoucí se koně, která je od areálu vzdálena cca 500 metrů.

 

Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatu

Pobytové balíčky:

Sport:

Hotelový komplex v srdci krásné přírody.

Odpočiňte si a

užijte si pobyt naplno.

Dvůr Pecínov

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou.

WELLNESS

kongresové prostory

výlety po okolí

sportovní vyžití, vyjížďky na koních

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

Dvůr Pecínov Pecínov čp. 1 256 01 Struhařov Česká Republika