Penthouse 5+kk s bazénem, v pětihvězdičkovém hotelu u Středozemního moře, Kypr

996.000 €

  • Post Updated: 2022-09-22 08:49:58
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1

Description

Penthouse 5+kk o rozloze 430 m2 se nachází blízko pláže v 5 * komplexu u Středozemního moře.

Projekty se nacházejí od města Famagusta až na světoznámou pláž Golden beach. Jsou to ty nejhezčí písečné pláže v Severní časti ostrova. Tato oblast byla v roce 2021 časopisem Forbes označená jako nejlepší investice u moře na celém světě.

Projekt Four Seasons Life 2 navazuje na velmi úspěšný projekt Four Seasons Life a nabízí investorům nedotčenou krásu Středomoří v dokonalé harmonii s vizionářskou perspektivou, která přináší štěstí a mír.

Four Seasons Life 2 zdůrazňuje mimořádnou krásu turistické oblasti Iskele při zachování přirozené struktury regionu.

Four Seasons Life 2 se skládá celkem z 310 rezidencí a 16 komerčních jednotek s promyšleným designem interiéru, s funkcemi, které mohou splňovat všechny požadavky klientů, a to vše v oblastí kde najdete klid a skvělý zážitek.

Příslušenství projektu :

V komplexu jsou jednotky typu:1+kk až 5+1, jednotky typu Penthouse ve vyšších patrech. Na terase vlastní bazén a jacuzzi.

Venkovní bazén, krytý bazén, aquapark, cyklistické a pěší stezky, fitness, lázně / masáže – centrum krásy, tenis, basketbalové a volejbalové hřiště, restaurace, kavárna, bar, kořenová terasa, plážový bar. K dispozici je dětský klub a mnoho dalších společenských aktivit.

Průměrná roční teplota: 25 stupňů. Letní sezona cca 9 měsíců.

Cena: 996000€ 

 

 

View on map / Neighborhood

This style property is located in is currently and has been listed on Golffee. This property is listed at 996.000 €. It has 1 bed bedrooms, 1 bath bathrooms, and is . The property was built in year.