Byt 2+kk, 100m od lyžařského vleku, s celoročním provozem, Bansko

70.000 €

  • Post Updated: 2022-09-15 13:12:55
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Area: 84 m²

Description

Nabízíme hezký byt 2+kk o celkové ploše 84.19 m2, orientován na jihovýchod. Apartmán se nachází ve třetím podlaží. A také 100 m od lyžařského vleku v lyžařském středisku Bansko.

Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, terasa.

V komplexu Bansko Royal Towers se nachází parkoviště, vnitřní a venkovní bazén, spa centrum, restaurace, recepce, bar, půjčovna lyží, banka. Poplatek za údržbu činí 11€/m2 ročně. Za využívání SPA centra se platí volitelný příplatek 200 € za apartmán a rok.

V Historickém město Bansko naleznete půvabné dlážděné uličky a nemovitosti ze 16. století. Mnoho lidí toto malebné město přirovnává k těm v Pyrenejích a Alpách. Okouzlující městečko s možnosti  skvělého lyžování a velice přijatelnými cenami. Nejžhavější nová lyžařská destinace v Evropě. Dvě golfová hřiště jsou na dosah komplexu, což mu dává vynikající celoroční přitažlivost. Možnost lyžovat v zimě a poté hrát golf v klidném létě Banska je velmi atraktivní kombinací jak pro majitele rekreačních domů, tak pro investory.

Vzdálenost od Bansko Royal Towers ke golfovému hřišti Pirin je 7 km.

A trochu více o Bansku:

Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory – Pirin, Rodopy a Rila.

Na jedné straně – Rodopy, na druhé straně – Rila – s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově – Musala (2925 m), a na třetí – Pirin.

Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.

Nachází se 161 km jižně od letiště v Sofii a 56 km jihovýchodně od Blagoevgradu.

Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecku – pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.

Protože v Bansku je všechno!

Zimní turistika

Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km délky je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii. Bansko nabízí 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrou lyžařskou školu a lyžárnu, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.

27 km moderních vysokokapacitních lyžařských vleků přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou připraveny s fungujícím zařízením.

Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko, je vybavena 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.

Celkový počet vleků je 23 – sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici je mobilní kolotoč, nové dětské školky.

This style property is located in is currently and has been listed on Golffee. This property is listed at 70.000 €. It has 1 bed bedrooms, 1 bath bathrooms, and is 84 m². The property was built in year.