Brazílie

Exotika, rozmanitá krajina, nádherné scenérie, řeky a úchvatné vodopády Iguazú, hory i pláže s bílým pískem, rozlehlé savany, džungle a nejrozsáhlejší deštné pralesy celého světa, místní trhy a světoznámý karneval – to vše je Brazílie. Nádherná a tajuplná země Jižní Ameriky, která vám nabídne nezapomenutelné zážitky.

Brazílie je přátelská země se srdečnými lidmi s láskou k hudbě a tanci, slabou stránkou je prý nedochvilnost. Brazilci s oblibou říkají, že se nepřizpůsobují času, nýbrž čas se přizpůsobuje jim.

Úředním jazykem je portugalština, v turistických oblastech byste se měli bez problémů domluvit anglicky nebo španělsky. (U některých z našich pobytů dokážeme zajistit služby českého průvodce a tak nemusíte mít obavy z případné jazykové bariéry.) Protože je Brazílie obrovská, není divu, že se v ní nacházejí všechna klimatická pásma a také několik časových pásem. Brazílie sousedí s většinou jihoamerických zemí a je omývána Atlantským oceánem. Oficiální měnou Brazílie je brazilský real, který se dělí na 100 centavos. Mezinárodní označení měny je „BRL“.

Cestujte s námi za zážitky, objevte místní kulturu a nechte se pohltit krásami Brazílie.

Zobrazeno 1-1 z 1 výsledků