Hotel Zámek Štiřín

Hotel Zámek Štiřín

****

Co takhle strávit pár dnů na zámku? Zámek Štiřín a jeho okolí je tím pravým místem pro odpočinek, procházky i skvělý golf.

Hotel nabízí ubytování ve čtyřech jedinečných budovách, celková kapacita hotelu je 63 pokojů (123 lůžek), které jsou vybaveny stylovým nábytkem a wifi připojením.

Hosté mohou využít masáže, solárium, fitness centrum a whirpool. Další možností je zahrát si zde tenis, pétanque nebo si zapůjčit horská kola a vydat se po okolních cyklistických trasách.

Odpočinout si můžete na procházce krásnou zámeckou zahradou nebo posezením v restauraci. Najdete zde také Putting bar (zde si kromě občerstvení můžete zahrát na golfovém simulátoru, puttovat, případně v oddělené části baru shlédnout sportovní přenosy) a Golfový Club (tady vás v chladných měsících uvítá praskání dřeva v krbu).

Hotel je ideálním místem pro vaše konference, recepce, gala večeře, teambuildingy, plesy i svatby. Chcete zde uspořádat speciální událost dle vašich přání? Zámek Štiřín by mohl být tím vhodným místem.

Užijte si krásné zámecké prostředí a načerpejte novou energii do všedních dnů.

Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatu

Možnosti ubytování:

Pobytové, relaxační balíčky:

Hotel Zámek Štiřín

Galerie

Krásné zámecké

prostředí a wellness. Rozmazlujte se

a užijte si pobyt naplno.

Hotel Zámek Štiřín

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou – golf, výlety na kolech. 

SPA & WELLNESS

široké sportovní vyžití

výlety po okolí

zámek

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

Zámek Štiřín, Ringhofferova 711, Štiřín, 251 68 Kamenice, Praha-východ