Právě si prohlížíte Sportovně relaxační hotelový komplex

Sportovně relaxační hotelový komplex

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuhotel
Sportovně relaxační hotelový komplex

Sportovně relaxační hotelový komplex

aktivní pobyt s množstvím zážitků

Sportovně relaxační hotelový komplex se nachází v krásném prostředí Středočeského kraje. Poskytuje nadstandardní možnosti pro pořádání firemních a sportovních akcí – pokud plánujete teambuilding či konferenci, tento hotel nabídne vše, co potřebujete. Součástí je několik konferenčních místností, bowlingová dráha, stylová restaurace s terasou a velké sportoviště, které nabízí řadu možností.

Pokoje jsou čisté a jednoduše zařizené. Některé z nich disponují balkónem. Samozřejmostí je televize na pokoji, wifi připojení a parkování zdarma, v letních měsících je pro hosty dostupný venkovní bazén. Hotel se těší také na malé hosty, v restauraci je pro ně dětský koutek, na recepci vám rádi zapůjčí společenské hry nebo vytisknou omalovánky.

Stylová restaurace s českou a italskou kuchyní láká hosty na domácí těstoviny nebo pizzu, pečenou v peci na dubovém dříví.

V plně vybavených a klimatizovaných konferenčních místnostech najdete audio techniku, flipchart, dataprojektor s plátnem a wifi připojení. Můžete zde uspořádat malá školení, konference, svatbu i velké oslavy a večírky.

Relaxujte ve finské i parní sauně, ve vířivce nebo na masáži. Okolí s množstvím zajímavých míst přímo vybízí k výletům. Můžete vyrazit na cyklovýlet a navštívit třeba hrad Český Šternberk, vrch Blaník, rozhlednu Špulka, zámky Konopiště, Jemniště nebo Vlašim, muzeum motocyklů v Konopišti nebo vojenské muzeum Lešany.

Užijte si aktivní pobyt s přáteli, rodinou či obchodními partnery, zasportujte si a relaxujte.

Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatu

Pobytové balíčky:

Sport:

Sportovně relaxační hotelový komplex

Galerie

Firemní i rodinný pobyt s širokými sportovními

možnostmi.

Užijte si pobyt naplno.

Sportovně relaxační hotelový komplex

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou.

WELLNESS

konferenční prostory

výlety po okolí

bowling, široké sportovní vyžití

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

Sportovně relaxační hotelový komplex, Středočeský kraj