Spa Hotel Thermal

Spa Hotel Thermal

****

Čtyřhvězdičkový hotel Thermal vás okouzlí. Nachází se v překrásném lázeňském městě Karlovy Vary a návštěvníkům nabízí nespočetné možnosti odpočinku a zážitků.

Hotel Thermal vyniká zázemím pro léčebné, wellness a hotelové ubytování. Nabízí možnost malých firemních setkání a konferencí až po mezinárodní kongresy. Samozřejmostí je špičková gastronomie a množství kvalitních služeb pro hotelové hosty. Pokoje jsou prostorné a moderně vybavené. Nechte se rozmazlovat v hotelovém wellness a užijte si pobyt naplno.


V komplexu najdete wellness centrum, lázně, restaurace, bary, bazén i konferenční prostory. Hotel nabízí hlídané parkoviště, transfery z letiště (Praha a Karlovy Vary), možnost zapůjčení auta, kol i elektrokol a spoustu dalších služeb, které vám pobyt zpříjemní.

Rádi byste prozkoumali okolí, ale na plánování výletů nemáte čas? Nevadí, v hotelu jsou perfektně připraveni a doporučí to nejlepší. Péče o hosty je zde na vysoké úrovni.

Milujete golf? V Karlových Varech a blízkém okolí najdete hřiště, která rozhodně stojí za návštěvu. Zpestřete si pobyt jedinečnými golfovými zážitky.

Víte, že hotel Thermal je spjat s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary? Projděte se stejnými místy jako Leonardo DiCaprio, John Malkovich, Helen Mirren, Richard Gere nebo Scarlett Johansson.

Spa Hotel Thermal **** nabízí hostům jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru.

 

Chcete získat ubytování v hotelu Thermal za výhodnější cenu?
Zašleme vám promo kód, napište si o něj.

Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatu

Služby:

Speciální nabídky:

Skvělé místo

s lázněmi a wellness. Rozmazlujte se

a užijte si pobyt naplno.

Spa Hotel Thermal

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou – golf, výlety na kolech. 

SPA & WELLNESS

služby na špičkové úrovni

výlety po okolí

auta, kola, elektrokola k zapůjčení

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

  • HOTEL THERMAL ****
  • I. P. Pavlova 2001/11
  • 360 01 Karlovy Vary
  • Česká republika