LH Parkhotel**** Hluboká

LH Parkhotel**** Hluboká

parkhotel v blízkosti zámku hluboká

Parkhotel se nachází v klidném prostředí na okraji města, nedaleko centra Hluboká nad
Vltavou a windsdorského zámku Hluboká.

Hotelová budova nabízí ubytování v 62 komfortních pokojích (150 lůžek), restauraci s letní terasou, barem, multifunkční dělitelný sál až pro 400 osob, wellness & fitness centrum a monitorované parkoviště pro cca 60 automobilů a 3 autobusy.

Stylová restaurace Lovecká chata  je součástí Parkhotelu**** Hluboká nad Vltavou a nachází se v hotelovém parku. Nabízí prvotřídní gastronomii zajišťovanou kuchaři pod vedením šéfkuchaře Zbyňka Ullvera. A jelikož se v okolí nachází lesy a rybníky, tak kromě klasických českých pokrmů nabízí i speciality ze zvěřiny a ryb.

Prostory Lovecké chaty (90míst) i prostory sálu v hotelu (350míst) jsou vhodné pro pořádání firemních akcí, večírků, konferencí, plesů. Sál lze dělit mobilními stěnami na menší salonky.

Hluboká nad Vltavou je atraktivním místem pro turistiku a volnočasové aktivity.

 

Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatuPřijeďte se odměnit do hotelu Imperial, majestátního zámku pohody, klidu a relaxace se 100letou tradicí, který tvoří dominantu Karlových Varu

Hotelové služby:

Lázeňské, wellness pobyty:

Aktivní dovolená, wellness a krásné

prostředí Hluboké nad Vltavou.

Užijte si pobyt naplno.

LH Parkhotel**** Hluboká

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou.

WELLNESS

krásná příroda

výlety po okolí

široké sportovní vyžití

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

LH Parkhotel**** Hluboká
Masarykova 602
Hluboká nad Vltavou
CZE-37341
Česká Republika