Hotel ★★★★ Záviš z Falkenštejna

Hotel **** Záviš z Falkenštejna

Okouzlující **** hotel v hluboké nad vltavou

Hotel Záviš z Falkenštejna **** se nachází v centru města Hluboká nad Vltavou, nedaleko od státního zámku Hluboká.

Hotel Záviš nabízí ubytování ve 28 pokojích o celkové kapacitě 54 lůžek, kterou je možno navýšit o 6 přistýlek. Jedná se o 6 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány. Všechny pokoje a apartmány jsou moderně vybaveny.

Část pokojů je s výhledem na náměstí a část na golfové hřiště.

Návštěvníci mohou využít nekuřáckou restauraci s dětským koutkem, kuřáckou
restauraci, letní terasu, krytou terasu a krásné prostředí vinárny
Šatlava.

Pro hosty je zde také půjčovna jízdních kol i s cyklomapou, kde najdou různé cyklostezky v okolí.


Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Dvůr Pecínov je hotelový komplex v srdci krásné přírody necelých 6 km od Benešova u Prahy. Restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů je otevřena denně a stejně tak každý den je možné relaxovat v nádherném privátním wellness.Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatuPřijeďte se odměnit do hotelu Imperial, majestátního zámku pohody, klidu a relaxace se 100letou tradicí, který tvoří dominantu Karlových Var

Hotelové služby:

Hotelové balíčky:

Hotel ★★★★ Záviš z Falkenštejna

Galerie

Aktivní dovolená, wellness a pohádkové

prostředí Hluboké nad Vltavou.

Užijte si pobyt naplno.

Hotel ★★★★ Záviš z Falkenštejna

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou.

WELLNESS

krásná příroda

výlety po okolí

široké sportovní vyžití

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

Hotel **** Záviš z Falkenštejna Náměstí Čsl. armády 25 Hluboká nad Vltavou, 373 41 Česká republika