Grandhotel Pupp

Grandhotel Pupp

Tradice, luxus, elegance a prvotřídní kvalita

Pokud pro rozhodování potřebujete zažít to správné „wow“, přejděte rovnou na galerii. Věhlasný Grandhotel Pupp vás na první pohled dostane.

Každý pokoj je jedinečný. Neobarokní část Riverside nabízí 111 pokojů včteně Císařského a Prezidentského apartmá, kde se pravidelně ubytovávají hvězdní hosté. Nejstarší část, Parkside, nabízí 117 pokojů a jejím středobodem je Mramorový sál. Tato část je dostupnější pro rodinné nebo skupinové pobyty.

Koncept hotelových restaurací si zakládá na čerstvých a poctivých surovinách, místních dodavatelích a tradičních českých receptech. Pyšní se jedinečnou cukrářskou historií a milovníci vína si zde přijdou na své. Ochutnejte vybrané druhy od domácích i světových vinařů, která s maximální péčí vybírali hoteloví sommeliéři. Rádi vám pomohou vybrat víno ke zvolenému menu, aby váš gastronomický zážitek byl dokonalý.

Dopřejte si relaxaci ve velkém bazénu s protiproudem, ve vířivce nebo v saunové části, doplněné fitness centrem s kardio zónou. Pokud chcete absolutní soukromí, v Private Spa Suite na vás čeká prostorná vířivka a finská bylinná sauna.

V casinu Grandhotelu si můžete zahrát americkou ruletu, black jack nebo třeba ruský poker.
Chcete mít značkový obchod jen pro sebe? Žádný problém, nechte si uspořádat nákupní večer či prezentaci přímo v hotelu.
Historie města je spjata se světoznámými značkami (například Becherovka, Mattoni, porcelán Thun či broušené sklo Moser).

Karlovy Vary jsou významným centrem společenského života a nabízí spoustu kulturních, kulinářských i sportovních zážitků, přírodní krásy, historické památky a léčivé prameny. Užijte si golf v prvotřídních golfových resortech s dlouholetou tradicí. Na hřiště se můžete nechat dopravit hotelovým vozem.

Grandhotel Pupp nabízí reprezentativní prostory pro prestižní akce. K dispozici jsou salonky, kongresové místnosti nebo monumentální Slavnostní sál. Uspořádejte zde svatbu, módní přehlídku, pracovní konferenci, prezentaci nebo velkolepé večírky. Chodbami grandhotelu kráčely stovky českých i zahraničních hvězd. Zajímá vás, které slavné osobnosti Grandhotel Pupp navštívily? Rádi vám to napíšeme. Přidejte se k seznamu hvězdných hostů : ) Víte, že zde byla natočena i řada úspěšných filmů?

Chcete ohromit své obchodní partnery nebo potěšit ty, které máte nejraději? Pobyt v Grandhotelu Pupp bude mít ten správný wow efekt a na tento jedinečný zážitek budete jistě dlouho vzpomínat.

Chcete získat pobyt za zvýhodněnou cenu? Pošleme vám promo kód, kontaktujte nás.

Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatu

Hotelové služby:

Zážitky:

Tradice, luxus, elegance a prvotřídní kvalita.

Nezapomenutelný

Grandhotel Pupp.

Grandhotel Pupp

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou.

SPA & WELLNESS

oblíbené místo hvězdných osobností

výlety po okolí

prvotřídní služby a prestižní události

parking

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

Grandhotel Pupp, Mírové náměstí 2 360 01 Karlovy Vary Česká republika