Agriturismo Terre degli Angeli

Ubytování apartmánovém domě

Farmhouse terre degli angeli

Italský hotel Agriturismo Terre degli Angeli se nachází ve městě Pietra Ligure. Pobyt zde si vychutnáte na maximum. Hotel je pouhých 800 m od pláže a v okolí najdete spoustu turisticky zajímavých a okouzlujících míst.

Hosté mohou k relaxaci využít zahradu, balkon nebo venkovní bazén. Ubytování je vkusně a moderně zařízeno a potěší i náročnou klientelu. Klade velký důraz na detaily a hlavně komfort všech ubytovaných hostů.

Užijte si úžasné vůně a chutě “Terre degli Angeli”. Hosté si mohou koupit vyráběný prvotřídní extrapanenský olivový olej i další čerstvě sklizené plodiny, které se zde s péčí a láskou pěstují.

Nechte se pohltit překrásnými výhledy, komfortním ubytováním s důrazem na detaily, zajímavými místy a především jedinečným golfovým zážitkem.

Výslení jsou pečlivě vkusně zařízena, klimatizovaná, vybavená kuchyňskými kouty a veškerým komfortem. Každý z nich má vlastní balkon a zahradu: detaily, jejichž cílem je umožnit našim hostům relaxovat a užívat si soukromí i venku. Uvítá vás „Serra Garden“, prostor koncipovaný jako společný prostor, kde budou mít naši hosté možnost relaxovat u kávy a zároveň si užívat krásného panoramatu

Hotel nabízí:

Okolí:

Agriturismo Terre degli Angeli

Galerie

Skvělé místo s výhledem na moře,

obklopené horami,

Jedinečný zážitek.

Agriturismo Terre degli Angeli

Příjemné místo pro odpočinek

Jedinečná lokalita nabízí kromě krásného hřiště i mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek i relaxaci. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou – golf, výlety na kolech. 

parking

nedaleko pláže

výlety po okolí

elektrokola k zapůjčení

bazén

Zážitek, který si budete pamatovat.

Lokace

Hotel Golf Garni, Vídeňská 860/54,
Mikulov, 692 01