Golfové turnaje a akce

Nemusíte se o nic starat! Zajistíme vám dopravu, občerstvení i doprovodný program.

Chystáte firemní akci? Vsaďte na golf!

Golf patří k businessu! Na greenu padají bariéry a otevírají se široké možnosti pro spolupráci. Díky společné hře můžete lépe poznat své obchodní partnery a významné klienty. Při nezávazné konverzaci na hřišti se sblížíte snáze než v kanceláři. Golfová hřiště či přilehlé hotely navíc často nabízejí prostory pro uspořádání školení, meetingu, workshopu, prezentace produktu či tiskové konference. Spojíte tak příjemné s užitečným. A navíc to s námi budete mít bez práce.

Co pro vás zařídíme:

  • Uspořádáme pro vás uzavřený golfový turnaj pro vaše kolegy, zaměstnance, obchodní partnery či klienty.
  • Zajistíme na vaši akci hostesky, program pro děti, privátní wellness nebo třeba procházku vinicemi s odborným výkladem a degustací.
  • Okořeňte golf gastronomickým zážitkem! Postaráme se o catering, ať už dáte přednost grilovaným specialitám, vegetariánským pokrmům nebo jen chuťovkám k vínu.
  • Zprostředkujeme příjemný zážitek dle vašich přání.

Užijte si podzim života na golfovém hřišti! Vyrazte s námi na seniorské akce!

Nezáleží na tom, jestli jste dlouholetým milovníkem golfu, anebo si sport gentlemanů chcete teprve vyzkoušet. Můžete sdílet své první odpaly i úspěchy s lidmi, které golf očaroval stejně jako vás.

Pořádáme seniorské akce na hřišti Golf Kořenec nebo Golf Clubu Poysdorf. Nechte se uchvátit dechberoucími výhledy, užijte si nezapomenutelný den s přáteli a poznejte nové členy své velké golfové rodiny. Podívejte se na aktuální seniorské akce, které připravujeme.

3 důvody, proč je golf skvělý sport i pro seniory

  • Udrží vás ve fyzické i psychické kondici! Jde o sport pro všechny generace. Rovnoměrně zatěžuje pohybový aparát člověka a prospívá jeho vývoji či udržování kondice. Výsledkem je lehká a zdravá únava. S golfovou holí v ruce budete navíc rozvíjet nejen svou fyzičku, ale také šikovnost a psychickou vyrovnanost. Po dni stráveném na hřišti budete mít zaručeně dobrou náladu!
  • Sport pro každého! Nezáleží na věku ani zkušenostech. Handicap (HCP, tedy číselné vyjádření herní úrovně amatérského golfisty) umožňuje, aby spolu hráli hráči různých úrovní. I když jste v golfu začátečník, můžete se bez problému pustit do klání i se zdatnějšími soupeři. Víte, že nejlepší historky vznikají během nepovedených odpalů?
  • Nová přátelství lze navázat v každém věku! Golf bourá bariéry, pomáhá navazovat a utužovat vztahy. Zaplní váš podzim života novými zážitky i lidmi!

Seniorské pondělky

Milujete golf, pobyt v přírodě a rádi byste svou vášeň s někým sdíleli? Nebo byste chtěli golf vyzkoušet poprvé? Přijďte si zahrát.

Golf je vhodný pro všechny generace, rovnoměrně zatěžuje pohybový aparát člověka a prospívá jeho vývoji či udržování kondice. Výsledkem je lehká a zdravá únava. Kouzlo spočívá ve všestrannosti – od fyzické zátěže přes šikovnost až po psychickou vyrovnanost. Navíc bourá bariéry, pomáhá navazovat nová přátelství a zlepšuje náladu.
Víte, že nejlepší historky vznikají během nepovedených odpalů? 

Tématické turnaje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Napiště nám,

jsme zde pro Vás.