Golffee Card

Hrajte golf výhodněji

Nepostradatelný pomocník na vašich cestách za golfem, díky kterému můžete ušetřit při nákupu green fee, během ubytování v blízkosti golfových resortů anebo získat atraktivní slevy při nákupech u našich partnerů!

Pořiďte Golffee Card sobě nebo svým blízkým jako dárek, který zaručeně potěší každého milovníka golfu!

Golffee Card Standard: Věrnostní karta pro každého golfistu!

Jak to funguje: Hrajte výhodněji na jedinečných hřištích! Díky věrnostní kartě Golffee Card Standard můžete získat slevy na green fee ve vybraných golfových resortech i v obchodech.

Běžná cena: 1000

Nyní můžete zakoupit za zaváděcí cenu 500 Kč! Nabídka je časově omezená!

Golffee Card Exclusive: Exkluzivní nabídky máte v kapse!

Jak to funguje: Golffee Card Exclusive je dobíjecí karta, kterou nabijete kreditem a můžete díky ní následně čerpat výrazné slevy na green fee na partnerských hřištích, anebo využívat možnosti levnějšího ubytování či slevy na golfové vybavení u vybraných prodejců.

Pozor: Karta je vystavena na jméno a je nepřenosná. Můžete ale díky ní pozvat na levnější golf i své přátele, pokud se zúčastní hry společně s vámi.

Běžná cena: 2000

Nyní můžete zakoupit za zaváděcí cenu 1000 Kč! Nabídka je časově omezená!

Zde držitele Golffee Card rádi přivítají

Zavřít
Find NearbyShare LocationNavigovat

Použití Golffee Card

Zde uvedená hřiště je možno dobít pro levnější hru. V případě, že nebude karta exclusive dobita, lze čerpat slevu jako u karty standard. Kartou se jednoduše prokážete na recepci. V případě nemožnosti vybrat dobití na konkrétní hřiště, uplatníte jen uvedenou slevu z ceníku.

Golf Karlštejn min. 4 hry.
Golf resort Konopiště min 4 hry
Cihelny Golf and Welness min 4 hry
Golf and Country Club Svobodné Hamry min. nestanoveno
Golf Havlíčkův Brod min. nestanoveno

DŮLEŽITÉ pro držitele Golffee Card exklusive.

Jak rezervovat TEE TIME v případě, že máte dobitou kartu Exklusive? Máte dvě možnosti.

  • Objednat v našem rezervačním systému zde
  • Objednáte si TEE TIME sami na recepci hřiště nebo v aplikaci, v tomto případě je nutné tuto rezervaci oznámit u nás, stačí poslat SMS zprávu na tel. kontakt, poslat e-mail nebo rovnou zavolat. My tuto rezervaci potvrdíme na recepci hřiště.

Ubytování s Golffee Card exlusive ubytování objednáváte u nás. S Golffee Card standart uplatňujete slevu přímo u partnera.

Po zaslání poptávky/objednávky ověříme obsazenost resp. volné ubytovací kapacity. V případě dostupnosti ubytování zasíláme instrukce.