Vítejte na Golffee

Váš průvodce na cestách za golfem

Vydejte se s námi na firemní turnaje či seniorské akce na českých i zahraničních hřištích.

Golf a golfové turnaje

Uspořádáme Vám firemní turnaj i další golfové akce. Zajistíme občerstvení, doprovodný program.

Ubytování

Plánujete teambulding, workshop či kongres okořeněný golfem? Zajistíme vám hotel v blízkosti hřiště.

Pojištění

Specializované golfové pojištění využívá více než 612.000 golfistů po celé Evropě. Přidejte se k nim

Cestujte za golfem

Objevte krásy českých, moravských a rakouských hřišť. Vydejte se s námi za golfovými zážitky!

3 důvody, proč s námi na golf
  • Ušetříme vám čas i starosti! Ať už se chystáte na golfovou dovolenou s přáteli nebo potřebujete uspořádat privátní firemní turnaj, zařídíme vám vše od A do Z. Nemusíte už trávit dlouhé hodiny hledáním dopravy, vhodného ubytování či cateringu. Tyto starosti nechte na nás!
  • Co po golfu? My to víme! Poradíme vám, kam v blízkosti hřiště na dobré víno či za gurmánským zážitkem nebo kde si užít wellness. Své klienty nebereme jen jako „další v řadě“. Přistupujeme k nim individuálně a snažíme se společně najít, co bude pro vás to pravé ořechové.
  • Na greenu navážete přátelství nebo utužíte obchodní vztahy! Na seniorských dnech můžete poznat nové lidi, kteří jsou na stejné vlně. Nejedno přátelství vzniklo na golfu! Firemní golfové akce zase nabízejí prostor pro prohloubení vztahů s business partnery, významnými klienty i kolegy.

Hotely & Ubytování

Abyste to neměli na green daleko, vytipovali jsme pro vás hotely v blízkosti golfových hřišť. Užijte si po hře třeba privátní wellness nebo večerní degustaci vín. Podívejte se, kde najdete svou oázu klidu, kam můžete vyrazit se svými přáteli, s rodinou i obchodními partnery…

Poznejte kouzlo golfových hřišť

Vydejte se s námi objevovat krásy golfových hřišť v Čechách, na Moravě i za hranicemi naší republiky. Vyberte si své „srdcové“ místo, které chcete poznat, a o všechno ostatní už se postaráme my. U hromadných pobytů vám zajistíme dopravu, ubytování, ale třeba i doprovodný program, například degustaci kvalitních vín či organizaci společenských akcí. 

Napiště nám,

jsme zde pro Vás.