OBJEVUJTE KRÁSNÁ MÍSTA V ČESKU I V ZAHRANIČÍ

Abyste si Váš volný čas užili vyhledáváme pro Vás krásná místa pro aktivní pobyt a relax. Máte rádí golf, tenis, cyklistiku? Jak je na tom Váš partner, využívá raději wellness nebo masáž? Po celodenní aktivitě strávené na hřišti nebo v bazénu si vychutnejte dobré jídlo s dobrým vínem. Vybírejte z naši nabídku hotelů. S kartou GOLFFEE můžete využit výhodnější cenu.   

Čeká Vás a Vaši skupinu náročný projekt? Chcete s Vašim pracovním kolektivem naplánovat směřování Vašich pracovních aktivit nebo jen poradu s volnočasovými aktivitami, které je možno mít jako daňový náklad při splnění zákonných podmínek? Zašlete nám poptávku, s GOLFFEE CARD Vám poskytneme výhodnější cenu.  

Do vybraného hotelu Vám zajistíme odvoz pohodlným luxusním zájezdovým autobusem značky Setra, Mercedes Benz. Zajistíme odvoz i pro menší skupinu od 6 osob. Minibusy, mikrobusy i autobusy jsou vybaveny moderní technikou, lednicí a kávovarem, tak aby i cesta byla příjemná.  

Nově jsme do nabídky přidali zájezdy a pobyty cestovních kanceláří. 

GOLFFEE TOP NABÍDKYZÁJEZDY S GOLFFEE PO CELÉM SVĚTĚ

Bali

1 položka
Indonéský ostrov Bali je proslulý svou neopakovatelnou atmosférou a pozitivní energií. Objevte zdejší kulturu i kilometry pláží, které lemují jeho pobřeží. Indonésie, Bali…už jen sama tato jména voní exotikou. Indonésie je největší souostroví světa a každý z ostrovů má svou osobitou tvář a odlišný ráz. I v této pestrosti je ostrov Bali unikátní pro svou jedinečnou kulturu, se kterou se nikde jinde na světě nesetkáte. Je to ostrov četných bohů a bůžků, živých tanců a neopakovatelné pohodové atmosféry. Je přímo nabitý pozitivní energií, kterou načerpáte i v prostředí krásné tropické přírody – strmých vulkánů, životem kypící džungle, rýžových políček či zahrad s ovocem a kořením. Pověstnou třešničku na dortu pak představuje úžasné jídlo, usměvaví lidé, či perfektně fungující infrastruktura. To vše a mnohem více je Bali – Ostrov bohů a tisíců chrámů.

Belgie

1 položka
Belgie (nizozemsky België, francouzsky Belgique, německy Belgien), plným názvem Belgické království, je federativní konstituční monarchie ležící v západní Evropě. Belgie hraničí s Francií (620 km) na jihu, s Lucemburskem (148 km) a Německem (167 km) na východě a s Nizozemskem (450 km) na severu. Ze severozápadu omývá Belgii Severní moře (66 km). Rozkládá se na ploše 30 689 km2 a má 11,5 milionu obyvatel, což z ní činí 22. nejhustěji osídlenou zemi na světě a 6. nejhustěji osídlenou zemi v Evropě. Hlavním a největším městem je Brusel, dalšími velkými městy jsou Antverpy, Gent, Charleroi, Lutych a Bruggy. Belgie je demokratickou zemí s parlamentním systémem.

Brazílie

1 položka
Exotika, rozmanitá krajina, nádherné scenérie, řeky a úchvatné vodopády Iguazú, hory i pláže s bílým pískem, rozlehlé savany, džungle a nejrozsáhlejší deštné pralesy celého světa, místní trhy a světoznámý karneval – to vše je Brazílie. Nádherná a tajuplná země Jižní Ameriky, která vám nabídne nezapomenutelné zážitky. Brazílie je přátelská země se srdečnými lidmi s láskou k hudbě a tanci, slabou stránkou je prý nedochvilnost. Brazilci s oblibou říkají, že se nepřizpůsobují času, nýbrž čas se přizpůsobuje jim. Úředním jazykem je portugalština, v turistických oblastech byste se měli bez problémů domluvit anglicky nebo španělsky. (U některých z našich pobytů dokážeme zajistit služby českého průvodce a tak nemusíte mít obavy z případné jazykové bariéry.) Protože je Brazílie obrovská, není divu, že se v ní nacházejí všechna klimatická pásma a také několik časových pásem. Brazílie sousedí s většinou jihoamerických zemí a je omývána Atlantským oceánem. Oficiální měnou Brazílie je brazilský real, který se dělí na 100 centavos. Mezinárodní označení měny je „BRL“. Cestujte s námi za zážitky, objevte místní kulturu a nechte se pohltit krásami Brazílie.

Bulharsko

1 položka
Bulharsko (bulharsky България, Bălgarija), plným názvem Bulharská republika, je stát v jihovýchodní Evropě, na Balkánském poloostrově. Země sousedí na severu s Rumunskem (hranici tvoří převážně Dunaj), na západě se Srbskem a Severní Makedonií, na jihu s Řeckem a na jihovýchodě s Tureckem. Východní hranici tvoří Černé moře. Hlavním a největším městem je Sofie, s 1,27 miliony obyvatel, jež představují 17,5 procent celkové populace Bulharska. Dalšími důležitými městy jsou Plovdiv, Varna a Burgas. S rozlohou 110 994 kilometrů čtverečních je Bulharsko 16. největší zemí Evropy a 11. největší v Evropské unii. Bulharsko má velkou tradici státnosti, první bulharský stát vznikl již roku 681. O svou samostatnost však muselo po staletí svádět tuhý boj s mocnými sousedy z jihu, nejprve s Byzancí a posléze s Osmanskou říší. Současný stát vznikl roku 1878 jako monarchie. Od roku 1946 bylo Bulharsko republikou a součástí východního bloku. Komunistický režim byl svržen v roce 1989, od té doby Bulhaři rozvíjí demokracii a volný trh. V roce 2004 země vstoupila do NATO a 1. ledna 2007 do EU. Bulharsko je unitární stát a parlamentní republika. V posledních letech zažívá populační pokles, který je značným politickým problémem. K lednu 2021 činil počet obyvatel 6 916 548, přičemž ještě na konci 80. let 20. století atakoval devítimilionovou hranici. V zemi je významná turecká a romská menšina.

Izrael

1 položka
Moderní stát Izrael, o jehož vznik usilovalo sionistické hnutí již od konce 19. století, se odvolává na biblickou myšlenku země izraelské, jejíž zaslíbení tvoří jeden z ústředních motivů judaismu po více než tři tisíce let

Jordánsko

0 položek
Jordánsko plným názvem Jordánské hášimovské království, je stát v oblasti Blízkého východu. Administrativně je rozdělen na 3 regiony, 12 gubernií (muhafatha), 51 okresů (liwa) a mnoho podoblastí (qada). Na severu sousedí se Sýrií, na severovýchodě s Irákem, na jihu se Saúdskou Arábií a na západě s Palestinou s Izraelem.

Malajsie a Singapur

0 položek
Malajsie má svůj původ v malajských královstvích, která se v 18. století stala součástí Britského impéria. Nezávislosti dosáhla Malaja 31. srpna 1957, roku 1963 se sjednotila se Severním Borneem, Singapurem a Sarawakem jako Malajsie, Singapur se po dvou letech oddělil

Mallorca

1 položka
Mallorca (katalánsky Mallorca [majorka]), je ostrov náležící Španělsku, největší nejen z Baleárských ostrovů, ale také největší ostrov Španělska. Leží v západní části Středozemního moře ve vzdálenosti přibližně 200 kilometrů od Valencie, Barcelony a Alžíru. Rozloha ostrova činí 3 648 km², je 110 km dlouhý a mezi 60 a 90 km široký.

Mexiko

1 položka
Mexiko, plným názvem Spojené státy mexické, španělsky Estados Unidos Mexicanos, je federativní republika na americkém kontinentě. Geograficky se nachází drtivou většinou území v Severní Americe, geopoliticky bývá ale často řazeno mezi státy Střední Ameriky.

Nepál

1 položka
Nepál je vnitrozemský stát v Jižní Asii ve střední části Himálaje. Na severu hraničí s Čínskou lidovou republikou a na jihu, východě i západě s Indií. Má rozlohu 147 181 km² a žije zde přibližně 30,3 milionu obyvatel. Hlavním a největším městem je Káthmándú.

Omán

2 položky
Omán je nejstarší a jedna z nejkrásnějších zemí Perského zálivu. Poznejte s námi to nejkrásnější, co sever této země nabízí. Vydejte se na poznávací zájezd do Ománu – jedné z nejkrásnějších zemí Perského zálivu. Zažijte její kontrasty v podobě strmých velehor a horských wádí, živých orientálních měst a pláží omývaných Indickým oceánem. A co teprve omamná atmosféra trhů a západ slunce v druhé největší ománské poušti Wahiba Sands! Po velké dávce dobrodružství vás čeká také dávka odpočinku a koupání v butikovém 4* hotelu.

Peru

1 položka
Peru (španělsky Perú, kečuánsky Piruw), plným názvem Peruánská republika, je stát nacházející se na severozápadě Jižní Ameriky. Jeho sousedy jsou Bolívie, Brazílie, Chile, Kolumbie a Ekvádor. Hlavním městem je Lima.

Portugalsko

1 položka
je portugalský ostrov ležící v Atlantském oceánu asi 580 km západně od pobřeží Maroka a 980 km jihozápadně od Lisabonu. Je součástí Madeirského souostroví, jež tvoří součást Makaronésie.

Srí Lanka

1 položka
Srí Lanka je jedinečné místo této planety, a proto bývá nazývána Perlou Indického oceánu. Poznejte s námi nekonečné čajovníkové plantáže Srí Lanky, které vás ohromí svou svěží zelenou barvou, její kuchyni vonící kořením, srdečné úsměvy zdejších obyvatel nebo posvátné chrámy zapsané v UNESCO. Setkáte se s ohroženými druhy zvířat a na vlastní kůži zažijete Srí Lanku tím, čím je – rájem na Zemi.

Thajsko

1 položka
Poznejte thajskou historii, kulturu a pláže, které patří k těm nejkrásnějším na světě. Poleťte s námi na zájezd do Thajska a nechte se okouzlit krásnou přírodou thajských ostrovů, asijskou kulturou či posvátnou atmosférou buddhistických chrámů. Přesvědčte se, jak moc je místní vyhlášená kuchyně návyková a jak příjemné je odpočívat na thajských plážích, které patří k těm nejkrásnějším na světě. Čeká vás pozemský ráj plný slunce, odkud se vrátíte odpočatí, nabití energií a plní nezapomenutelných zážitků.

USA

0 položek
Spojené státy americké - nekonečné možnosti a sen mnoha cestovatelů Amerika. New York a mrakodrapy, Los Angeles, Hollywood, San Francisco a Golden Gate, Grand Canyon, Aljaška, Miami, Havaj, Yellowstone, zábava a odpočinek na Floridě i indiánská území. Země mnoha významných památek, přírodních skvostů, vůní, chutí, zážitků a pocitů. Až budete přesvědčení, že jste ta nejznámější místa navštívili, rozhodně vyrazte dále. Objevíte rozmanité životní styly i nečekané protiklady, dobrodružství, noční život i romantická zákoutí, vybízející k odpočinku. Spojené státy americké nabízí spoustu možností a nadchnou každého cestovatele. Amerika je určitě místem, které svádí k návratu a dalšímu objevování.

Vietnam

0 položek
Vydejte se s námi do Vietnamu – neobyčejné země přírodních krás, písečných pláží i unikátní kultury, která již navždy zůstane zapsaná ve vašem srdci. Země tisíce vůní, pestrých barev a nepřeberného množství chutí. Přesně takový je Vietnam, půvabná kráska skrytá ve stínu známějšího Thajska. Tato exotická destinace s příchutí dobrodružství nabízí vše, co si může cestovatel přát. Fascinující přírodní scenérie, tyrkysové moře, písčité pláže, historické památky i nevšední orientální kulturu. Staňte se na dva týdny dobrodruhy a vychutnejte si jedinečnou cestu napříč rozmanitým Vietnamem. Nahlédněte s námi do každodenního života jeho obyvatel, kteří si přes strastiplnou minulost zachovávají úsměv na tváři i svou tradiční pohostinnost a nechte se okouzlit krásami jejich země, jež se vám zaryjí hluboko do paměti.