Užijte si s partnerem či partnerkou ubytování na překrásných místech ♥

Užijte si s partnerem či partnerkou ubytování na překrásných místech 🌅

Že váš protějšek nehraje golf? To vůbec nevadí!

Dopřejte si dovolenou v některém z úžasných hotelů. Rádi byste objevili nová golfová hřiště a užili si pohodové dny s partnerem nebo partnerkou ale na rozdíl od Vás ho/ji golf neláká? To vůbec nevadí, dovolenou si i tak můžete užít podle představ 👌

Váš partner Vás může samozřejmě při golfu doprovázet a vychutnat si přírodu kolem. Teď ale upřímně – dlouho jej asi nebude bavit, obdivovat vaše perfektní odpaly (a případně uhýbat létajícím míčkům). Relaxujte chvíli každý po svém. Jistě oba oceníte trochu času pro sebe a u společné večeře nebo odpočinku ve vířivce budete mít spoustu zážitků k vyprávění.

Zatímco budete objevovat nová hřiště a zdolávat další jamky, Váš protějšek může objevovat krásy okolí, památky, hrady či zámky. Spousta hotelů nabízí půjčení kol či koloběžek, na některých místech lze také zajistit projížďky na koních a dechberoucí krajinu můžete obdivovat z koňského sedla. Mužům doporučujeme návštěvu pivovarů – s ochutnávkou piva, samozřejmě.

Dáváte přednost akční dovolené? Co třeba pronájem letadla, soukromé jachty, let balónem nebo střelba? 🚵🏇🏹⛵️

Většina z námi doporučovaných hotelů nabízí široké možnosti wellness služeb. Nechte se hýčkat na masážích, užijte si saunu, bazény a fitness, odpočiňte si na kosmetice nebo u kadeřníka.

Den můžete zakončit společně – romantickou večeří, masáží nebo ochutnávkou místních delikates či vína 🥂

Jak možná víte, můžeme vám zajistit ubytování jak v ČR, tak i v zahraničí (kde své zážitky můžete obohatit o společné chvíle, strávené u moře) 🏝

Rádi s programem i doporučením hotelu poradíme.

Vaše Golffee