Ubytujte se v krásném komplexu v Bulharsku

Ubytujte se v krásném komplexu v Bulharsku 🌅

Víte, že Bulharsko je jako stvořené pro skvělý golf?

Co třeba ubytování v Pirin Golf & Country Club? Čtvrť se nachází v centru komplexu vedle lázní, s úžasným výhledem na golfové hřiště a pohoří Rila ⛳️⛰

Krásný byt 2+kk v budově Downtown (Pirin Golf, Bansko) vás zaujme prostornými a světlými pokoji, širokými okny a klasickým masivním nábytkem. Dispozice: předsíň, obývací pokoj, kuchyňský kout, ložnice, koupelna s toaletou, balkón. Samozřejmostí je internet, televize a parkování v blízkosti.

Bansko je kulturně-ekonomickým centrem v regionu, nabízí spoustu přírodních krás a je velmi oblíbenou destinací s obrovským potenciálem.

Zahrajte si golf na nejlepších hřištích v Bulharsku. Pirin Golf Hotel and Spa nabízí 2 golfová hřiště, driving range, golfovou akademii, 7 bazénů, 2 supermarkety, piano bar, fitness, squash, kulečník, stolní tenis, 7 venkovních prostor pro děti, pekárnu, sportovní obchod a obchod s oblečením, oblíbená lyžařská střediska a lyžařskou školu, horské trasy i možnosti skalního lezení a výlety po památkách a zajímavých místech v okolí.

Užijte si jízdu na koni, cyklisiku, rafting, safari, offroad nebo třeba paintball.

Čeká vás zde spousta nezapomenutelných zážitků 🤩

Více informací o komplexu i další nabídky ubytování najdete na našich stránkách. Nabízíme golfové pobyty i celoroční pronájem nemovitostí. Neváhejte nám napsat pro více informací, rádi ubytování vyladíme podle vašich potřeb a přání 👌