Špičkový golf v horách

Špičkový golf v horách 🌄👌

Oblíbený a vyhledávaný rekreační restort Pirin Golf & Country Club se nachází v krásném údolí třech hor – Pirin, Rila a Rodopi (Bulharsko).

Najdete zde dvě ohromující hřiště – Ian Woosnam a Pirin Pine, která se rozkládají na tyčícím se výběžku pohoří Pirin. Nachází se nedaleko oblíbeného lyžařského střediska Bansko a asi hodinu od mezinárodního letiště v Sofii.

⛳️ Hřiště Ian Woosnam představuje výzvu pro golfisty všech úrovní. Drsný a členitý terén s 80 bunkry, 4 jezery, řekou a horskou krajinou bude opravdovým zážitkem.

⛳️ Také hřiště Pirin Pine je neobvyklé. Jamky jsou umístěny v borovém lese a hráče čeká náročná hra, která zaručeně otestuje jejich schopnosti.

Ať už hledáte prvotřídní ubytování, golfová hřiště, lyžařskou či lázeňskou dovolenou plnou odpočinku nebo moderní a atraktivní nemovitosti k investičním záměrům, toto inspirativní místo má rozhodně co nabídnout ⭐️

Užijte si pobyt v pětihvězdičkovém hotelu, v pohodlném apartmánovém komplexu nebo v soukromých luxusních chatách.

Najdete zde restaurace, supermarkety, bary, obchody, sportovní i kongresové centrum i golfovou akademii. Věnujte se józe, squashi, aerobiku, posilujte nebo odpočívejte ve wellness centru s krytým bazénem, termálními lázněmi, ve venkovních bazénech nebo se nechte hýčkat během procedur. Hotel nabízí golfové i relaxační balíčky, stačí si vybrat.

Díky útulné a přátelské atmosféře a ohromujícímu prostředí se zde návštěvníci (a především golfisté) vracejí znovu a znovu.