Spa Hotel Thermal**** – nespočet služeb a zážitků

Čtyřhvězdičkový hotel Thermal vás okouzlí 💖

Festivalový palác, který vynikne i ve světovém měřítku. Takové bylo zadání na výstavbu hotelového komplexu Thermal. Teď je tato stavba dominantou Karlových Varů.

Hotel Thermal nabízí ideální zázemí pro léčebné a wellness pobyty, ale i hotelové ubytování. Samozřejmostí je špičková gastronomie a množství kvalitních služeb pro hotelové i lázeňské hosty. Pokoje jsou moderně vybavené a nové pokoje Superior prošly v minulém roce kompletní rekonstrukcí.

V komplexu najdete wellness centrum, lázně, restauraci, bar, vnitřní bazén i konferenční prostory s kapacitou pro více než 2000 osob. Pohled na lázeňské centrum si můžete vychutnat z vodní hladiny venkovního bazénu, který je součástí Saunia Thermal Resort a z hotelu se sem dostanete pohodlně výtahem. Areál je otevřený celoročně a kromě venkovního bazénu nebo bazénu s čistě termální vodou je vám k dispozici také saunový svět, snack nebo restaurace varyo.

Zpestřete si pobyt jedinečnými golfovými zážitky a navštivte golfová hřiště v blízkém okolí ⛳️

🎥 Víte, že je hotel Thermal spjat s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary? Projděte se stejnými místy jako Leonardo DiCaprio, John Malkovich, Helen Mirren, Richard Gere nebo Scarlett Johansson.

Hotel Thermal **** nabízí hostům jedinečnou atmosféru.

Chcete si zarezervovat ubytování v hotelu Thermal? Napište nám.

Více fotek si můžete prohlédnout v naší galerii: https://golffee.cz/hotel/spa-hotel-thermal/

Golffee

www.golffee.cz