Objevte krásy Bulharska ☼ Čekají vás hory, moře i profesionální golfová hřiště.

Objevte krásy Bulharska 🌅

Čekají vás hory, moře i profesionální golfová hřiště.

TO PRAVÉ MÍSTO PRO GOLF 🏌️‍♀️

Víte, že golf v Bulharsku je stále oblíbenější? Golfisty ze všech koutů světa lákají příjemné klimatické podmínky, nádherná a rozmanitá krajina, dobré ceny, moře i hory ale hlavně velmi kvalitní a profesionální golfová hřiště. Vzhledem k tomu, že se na projektech podílejí ⭐️ osobnosti jako např. Gary Player, Ian Woosnam nebo Jack Nicklaus, má golf v Bulharsku obrovský potenciál a stává se vyhledávaným cílem golfistů.

Užijte si úchvatná 18ti jamková hřiště
⛳️ Lighthouse Golf Resort
⛳️ BlackSeaRama Golf & Villas

⛳️ Resort Thracian Cliffs (☝️ Sám Gary Plalyer prohlásil, že je jeho nejlepší hřiště a že aspiruje na to, být jedním z nejkrásnějších hřišť na světě. Pro hráče představuje výzvu všech výzev.)

NEHRAJETE GOLF?
Rádi byste jeli objevovat tato úžasná místa s partnerem/partnerkou či přáteli, kteří nehrají golf? To vůbec nevadí, Bulharsko má rozhodně co nabídnout!

Okolní příroda vás ohromí. Máte raději hory nebo přímořské oblasti? ⛰🏖 Najdete zde nespočet restaurací a barů, vhodných pro formální i neformální příležitosti. V zimě jsou tato místa vyhledávána lyžaři a během roku si můžete užívat vnitřní i venkovní bazény, lázeňské a wellness centrum nebo třeba posilovnu a spoustu sportovního vyžití a zajímavých aktivit (squash, kulečník, stolní tenis, turistika, skalní lezení, jízda na koni, cyklistika, rafting, safari, offroad, paintball, …) 👍

Bulharsko vás svými možnostmi překvapí. Vychutnejte si jedinečné zážitky, kvalitní služby, hezké ubytování, výbornou místní i mezinárodní kuchyni a skvělá vína 🍷

Ubytovat se můžete v překrásných apartmánech poblíž hřišť, moře nebo hor. Rádi najdeme perfektní místo podle vašich představ.

A co je na našich nabídkách jedinečné? Dokážeme zprostředkovat krátkodobý pobyt pro skvělou dovolenou ale také dlouhodobý pronájem či prodej těchto apartmánů. Co na to říkáte? Není to krásná představa, vlastnit jeden z přímořských apartmánů a hrát golf kdy se vám zachce? 🫢🤩

V případě zájmu zprostředkujeme leteckou dopravu ✈️ V naší nabídce momentálně najdete především ubytování v oblasti Balčik a Bansko. A co tyto krásné oblasti nabízejí? To vám prozradíme v jednom z příštích článků. (Pokud na tyto informace spěcháte, abyste si urychleně zamluvili pobyt, napište nám! 😁 Těšíme se.)