Objevte krásná místa v ČR a užijte si golfový pobyt naplno

Objevte krásná místa v ČR a užijte si golfový pobyt naplno 🏰

Chtěli byste si zahrát golf na různých hřištích po České republice a užít si pobytové balíčky plné zážitků, odpočinku a skvělého jídla? Rádi vám připravíme pobytový balíček na míru.

Vybíráme to nejlepší a nabídku stále rozšiřujeme.

⭐️ Kořenec Golf & Ski Resort a útulný tříhvězdičkový hotel Pythagor

Nespoutaná příroda, panoramatické výhledy, horalská pohostinnost a lidové tradice.

⭐️ Boutique Hotel Golf Garni v historickém Mikulově

Nádherné místo, výborné víno, skvělé hodnocení a interiér podle slavného designéra Daniela Piršče.

⭐️ Hotel Savannah ****

Stylové prostředí a perfektní místo pro poznávání krás jižní Moravy i rakouského pohraničí.

⭐️ Spa hotel Thermal ****

Luxusní ubytování v Karlových Varech, špičková gastronomie, zábava, lázeňské a wellness služby na vysoké úrovni.

⭐️ Hotel Zámek Štiřín ****

Nádherné místo na romantické procházky, odpočinek, spousta relaxačních balíčků a krásné prostředí.

⭐️ Golf & Spa Resort Konopiště

Největší golfový resort v ČR, aktivní odpočinek a spousta neobvyklých zážitků, kterými své blízké ohromíte. Historické památky, let balónem či letadlem, prohlídka pivovaru.. a mnohem více!

⭐️ Luxury Spa Hotel Olympic Palace

Vychutnejte si krásy Karlových Varů, eleganci, luxus a vysokou úroveň služeb. Lázeňské procedury, wellness a pohodlná kožená křesla lobby baru potěší i nejnáročnější klientelu.

⭐️ Sportovně relaxační hotelový komplex

Aktivní pobyt s množstvím zážitků a relax ve Středočeském kraji. Skvělá volba především pro sportovce.

⭐️ Grandhotel Pupp

Tradice, luxus, elegance a prvotřídní kvalita. Pokud hledáte reprezentativní prostory pro prestižní akce, hotel Pupp poskytné Vašim hostům to správné „wow“. Prostředí Karlových Varů, výborná kuchyně, relax v hotelovém wellness, casino a špičková péče o pohodlí hostů.

⭐️ Hotel Karlsbad Grande Madonna ****

Luxusní a elegantně zařízené ubytování s důrazem na detaily v srdci Karlových Varů. Gurmánské zážitky, lobby bar pro odpočinek i obchodní schůzky, prvotřídní wellness služby, léčebné prameny, kolonády a hotel s andělskou péčí.

⭐️ Dvůr Pecínov

Nádherná příroda, ubytování ve viktoriánském stylu a široké možnosti sportovního vyžití. Vychutnejte si volné chvíle ve vinárně nebo obdivujte krásy okolí z koňského sedla.

⭐️ Bohemia lázně

Krásy Karlových Varů, kolonády a léčebné prameny. Přijeďte si odpočinout a vychutnejte si wellness služby, které Bohemia lázně nabízí.

⭐️ Hotel Imperial*****

Luxusní ubytování se 100letou tradicí, dominanta Karlových Varů. Hotel se tyčí nad historickým centrem města a pokoje nabízí nádherný výhled. Nechte se hýčkat v hotelovém wellness, vychutnejte si kulinářské zážitky a špičkové služby. Toto místo okouzlí i ty nejnáročnější hosty.

⭐️ Wellness Komplexu Tee House, Čeladná

Apartmány s terasou lákají ke grilování, pozesení, sportu a odpočinku. Hosty čeká impozantní krajina, wellness i masáže.

⭐️ LH Parkhotel**** Hluboká

Hezké ubytování nedaleko centra Hluboké nad Vltavou a stylová restaurace Lovecká chata nabízí hostům příjemně strávené chvíle. Vyberte si z nejrůznějších relaxačních balíčků a vychutnejte si čas pro sebe.

⭐️ Hotel **** Záviš z Falkenštejna

Příjemné ubytování v centru Hluboké nad Vltavou a krásné prostředí vinárny Šatlava je skvělým místem pro odpočinek, romantiku ve dvou i aktivní pobyt s partou přátel.

⭐️ LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness

Hotel nabízí stylovou restauraci La Cave s gurmánskými specialitami, příjemné ubytování, wellness služby a ojediněné pivní lázně i multifunkční konferenční prostory.

⭐️ Grund Resort Golf & Ski

Designový resort v srdci Krkonoš nabízí luxusní ubytování, nádherné výhledy, špičkovou gastronomii, aktivní odpočinek i adrenalinové zážitky. Nechte se hýčkat ve wellness, užijte si masáže i další procedury, solnou jeskyni a spoustu dalšího.

⭐️ LH Hotel Jana**** Congress & Wellness v Přerově

Hledáte ideální místo pro pořádání kongresových, firemních, sportovních nebo soukromých akcí? Hotel Jana nabízí příjemné ubytování i rozsáhlé konferenční zázemí, wellness a spoustu dalších služeb. Je také skvělým výchozím bodem pro výlety do UNESCO lokalit Kroměříže a Olomouce.

⭐️ LH Vintage Design Hotel Sax

Interiéry hotelu zavedou své hosty zpět do padesátých až sedmdesátých let minulého století, která jsou spojena se jmény světoznámých designérů. Najdete zde spoustu originálních kousků z tohoto období. Design Hotel Sax nabízí jedinečný hotelový zážitek.

⭐️ Penzion a restaurant Bílek

Máte rádi italské Prosecco? Ve vinném sklípku si můžete vychutnat řízenou degustaci vína z oblasti Valdobbiadene. Penzion je hezkým místem pro rodinné i firemní akce.

A co tato místa spojuje? Rozhodně skvělý golf! 👌

Většina hotelů nabízí špičkové wellness služby a spousta z nich je vhodná jak pro pobyty ve dvou tak i pro velké rodinné akce i firemní eventy.

Rádi poskytneme bližší informace a pobyt vyladíme dle vašich přání.

Pokud vás láka spíše golf v zahraničí a zážitky u moře, rozhodně máme co nabídnout!

Foto: Grandhotel Pupp, Karlovy Vary