Načerpejte energii v Krkonoších

Načerpejte energii v Krkonoších 💚

Krkonoše patří mezi nejkrásnější horská místa v České republice. Ve spojení s Grund Resortem vás čekají nezapomenutelné chvíle.

Designový resort v srdci Krkonoš Grund Resort Golf & Ski nabízí široké možnosti relaxace i aktivního odpočinku. Užijte si ubytování s výhledem do přírody, horskou turistiku, romantické procházky, vyjížďky na kole, golf i adrenalinové zážitky.

Nechte se hýčkat v hotelovém wellness, užívejte si masáže a další procedury. Je zde bazén s protiproudem, vířivka, odpočinková a saunová zóna nebo solná jeskyně. Prosklená část relax zóny zajistí nerušený odpočinek s hřejivým teplem z bio krbu. Odtud lze vyjít na terasu, užít si čerstvý vzduch i okolní přírodu a vychutnat si oblíbený nápoj. Najdete zde také sprchy s ledovačem nebo venkovní vodopád.

Interiéry hotelu vznikly ve spolupráci s exkluzivním italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. A některé z pokojů mají dokonce výhled na golfové hřiště!

Grund Resort je skvělá volba:
🌄 Atraktivní poloha (okouzlující příroda mezi Trutnovem a Krkonošským národním parkem)
🍝 Gastronomické zážitky
👨‍🦰 Odpočinek, aktivní dovolená nebo firemní akce
🚴‍♀️ Nespočetné možnosti outdoorových aktivit v okolí, přírodních krás i jedinečných zážitků
🫶 Luxusní ubytování a zároveň rodinná atmosféra
🧘‍♀️ Možnost využít nejrůznější balíčky (wellness, golfové balíčky, …)
👧 Vnitřní i venkovní dětský koutek

⛳️ Golfové hřiště Mladé Buky PAR 70, hřiště je součástí resortu (vhodné pro začátečníky i pokročilé, golfová akademie pro firmy v rámci teambuildingu a spousta dalších možností pro všechny nadšené golfisty)

Co dodat.. Toto úžasné místo musíte zažít!