Zvýhodněné nabídky na golf i cestování

Dáváte přednost členství v golfových klubech nebo si raději jednotlivá fee kupujete přímo na hřištích?

Zatímco v zahraničí není členství až tak nutné, u nás se mohou „feečkaři“ s prvními nepříjemnostmi setkat už na recepci. Na mnoha českých hřištích je totiž potřeba prokázat se potvrzením o handicapu. Pokud nejste členy žádného klubu a zároveň nemůžete prokázat HCP, hra může skončit ještě dříve, než začala – a to třeba u driving range. Neregistrovaný golfista se navíc nemůže přihlásit na turnaj nebo hrát nesoutěžní výsledek na úpravu HCP.

 

Pro který golfový klub se rozhodnout?

Chtěli byste se stát členy golfového klubu, ale nevíte, jak na to? Určitě vezměte v potaz, jak daleko máte klub od domova, kvalitu hřiště i služeb a samozřejmě také tréninkového zázemí. Co určitě stojí za pozornost, jsou poplatky za členství (jednorázový poplatek za registraci a roční příspěvky členů). Částky se na jednotlivých hřištích mohou velmi lišit. Pozorně si podmínky projděte předem a předejděte nepříjemným překvapením. Členství vám může přinést spoustu výhod, jen je potřeba vybrat správně. Určitě se zamyslete také nad tím, jak často golf chcete hrát. Možností je spousta ale jeden klub bychom vám přece jen rádi představili blíže:

 

Tip Golffee: Využijte nabídku členství Pražského golfového klubu!

 

Členství můžete mít od 1500,-/rok a hrajete až s 50% slevou s garancí hřiště a místa v den hry. Kredit vám zde nepropadne, zbytek se převádí do dalšího roku. A jedna z největších výhod oproti ostatním klubům: na hřištích je denně neomezený počet míst a tak máte svou hru garantovou kdykoliv máte čas. Členství v GPK využijete na 14 VIP a 6 neVIP hřištích. To zní dobře, co myslíte?

 

 

Více slev –> více zážitků (a nejen těch golfových!)

Cestujete rádi? Pořiďte si naši Golffee Card (momentálně za zvýhodněnou cenu:  https://golffee.cz/golffeecard/ ) a získejte slevy na vybraná golfová hřiště. Navíc máme pro držitele GC atraktivní slevy na ubytování i pobyty! Užijte si dovolenou v luxusních hotelech u nás i v zahraničí.

Protože spolupracujeme s několika cestovními kancelářemi, naše nabídka se stále rozrůstá. Máme pro vás exotické poznávačky, odpočinek u moře s golfem i bez a spoustu dalšího, koukněte na naše nabídky: https://golffee.cz/cestovani/

Připravte se na sezónu golfu i dovolených a užívejte si zážitky za zvýhodněné ceny. Golffee

 

Zdroj: http://www.golfeurope.cz, https://www.pgk.cz/, https://golffee.cz/golffeecard/

#golf #golffeecard #clenstvi