Bansko a Balčik – krásná místa, která rozhodně stojí za návštěvu (a za hru!)

Bansko a Balčik 🌄🏖

Krásná místa, která rozhodně stojí za návštěvu (a za hru!)

Bulharsko – dechberoucí krajina a jedinečné zážitky. I ty golfové! Najdete zde nejen profesionální hřiště, spojená s hvězdnými golfovými osobnostmi. Bulharsko nabízí spoustu krás, příznivé ceny a mnoho možností, jak si užít nezapomenutelnou dovolenou.

Rádi bychom vám podrobněji přiblížili dvě zajímavá místa, Bansko a Balčik, která jsou pro golfové zážitky jako stvořená.

BANSKO 🧳

Golf v horách.

Město se nachází v údolí, kde se setkávají tři hory: Pirin, Rodopy a Rila. Bansko, ležící na jihozápadě Bulharska, je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Národní park Pirin patří mezi památky UNESCO. Překrásná krajina láká návštěvníky k turistice, najdete zde horské trasy a na několika místech je povoleno skalní lezení.
Určitě stojí za to navštívit kláštery Rila a Rozhen, Melnik, medvědí park v Belitsa, vesnici Trigrad, jeskyni Čertovo hrdlo, horské prameny a další památky a zajímavá místa. Užijte si jízdu na koni, cyklistiku, rafting, safari, offroad, paintball a samozřejmě golf na profesionálních golfových hřištích.
Bansko patří mezi nejoblíbenější lyžařská střediska. Jsou řazena do kategorií podle délky sjezdovek. Profesionálně připravené svahy, dobrá lyžařská škola, lyžárna, vysokopacitní vleky, dětské výtahy a skvělé zázemí – na to se můžete těšit v zimním období.
Pořádá se zde spousta pravidelných akcí i sportovních soutěží, v létě se mohou návštěvníci zúčastnit divadelního nebo jazzového festivalu, zaposlouchat se do bulharských lidových písní nebo si užít mezinárodní festival horských filmů.
Najdete zde malé rodinné hotely, krásné apartmány i luxusní lázně.
K výraznému zlepšení infrastruktury i volnočasových aktivit a služeb pomohly značné zahraniční investice v oblasti cestovního ruchu.

Bansko má rozhodně potenciál.

BALČIK 🧳

Kopce, vápencové skály a moře.

Balčik, nejsevernější významné přímořské bulharské letovisko nad širokým zálivem, vás okouzlí vápencovými skalami a skalními útvary. Protože je zde hodně domorodců, ceny jsou zde příznivější. Pokud si chcete užívat atmosféru černomořského přístavního městečka a vyhnout se turistickým střediskům, bude Balčik správnou volbou.
Krásy tohoto místa obdivoval už římský básník Ovidius a nazval jej Bílým městem.
Oblast podél pobřeží Černého moře v nedotčené přírodě severovýchodní části země se stává cílem mnoha golfistů. Příjemné klimatické podmínky, rozmanitá krajina, moře a hory.

Značka ideál, co myslíte?

Zajistíme pro vás
🏘 ubytování v prostorných a hezkých apartmánech (nebo rovnou dlouhodobý pronájem či prodej)
✈️ leteckou dopravu
⛳️ vstupy na profesionální golfová hřiště
🏌️ v případě zájmu zajistíme trenéra

🏝 doporučíme zajímavosti v okolí, možnosti relaxace, tipy na neobyčejné zážitky a sportovní aktivity

Kontaktujte nás, detaily vyladíme podle vašich přání.